Firmę TransTeka Sp. z o. o. tworzy zespół z kilkunastoletnim doświadczeniem w dostarczaniu wysokiej jakości systemów informatycznych. Są wśród nas osoby z ogromną wiedzą dotyczącą wielu różnych gałęzi informatyki – od projektowania stron internetowych i baz danych po programowanie maszyn dla Szwedzkiego przemysłu zbrojeniowego. Nasze doświadczenie oraz wiedzę chętnie wykorzystujemy na rzecz naszych klientów. Doświadczenie zdobyte w pracy z firmami o ogólnoświatowej marce z wielu różnych branż pozwala nam na dostarczanie systemów zbudowanych na solidnych fundamentach i trafiających bezpośrednio w potrzeby klienta. To jest gwarancją jakości naszych rozwiązań. Szwedzkie korzenie naszej firmy gwarantują wysoką jakość oraz obsługę na światowym poziomie.
 
 
Główne dziedziny naszej dzałalności to:
  • System CMMS MaintMaster - utrzymanie ruchu
aretics_teaser
Współtworzymy oprogramowanie wspomagające zarządzanie działami utrzymania ruchu umożliwiające przeprowadzanie szerokiego zakresu analiz ekonomicznych i technicznych pozwalające na systematyczny rozwój i ulepszanie metod pracy. Nasze oprogramowanie jest łatwe w użyciu, szybko przez wszystkich akceptowane i rzeczywiście używane. Jak Państwo wiedzą z doświadczenia, trudno jest przekonać pracowników aby systematycznie zapisywali przyczyny awarii, rodzaje wykonanych prac, czy też wyniki inspekcji. Oprogramowanie, które jest rzeczywiście systematycznie i skutecznie używane jest trudno zbudować - z dumą możemy powiedzieć, że nam się to udało. Nasza firma prowadzi również usługi konsultingowe w zakresie organizacji i zarządzania działami utrzymania ruchu. Pomagamy w formowaniu procesów przechodzenia od utrzymania reakcyjnego do zapobiegawczego oraz w tworzeniu standardów i planów obsługi opartych na stanie technicznym maszyn.

  • Systemy dedykowane - tworzone na zamówienie klienta

Jak zbudować niezawodne i przyjazne dla użytkownika oprogramowanie? My znamy odpowiedź na to pytanie! Specjalizujemy się w tworzeniu programów dla branży utrzymania ruchu i korporacji samochodowych. Dzięki dokładnej znajomości tych branż możemy nie tylko stworzyć oprogramowanie, ale również wspieramy klientów swoją profesjonalną wiedzą. Wielu klientów w Polsce i Szwecji korzysta z naszych rozwiązań dedykowanych. Zrozumienie potrzeb klienta i dostarczenie oprogramowanie prostego w obsłudze jest zawsze naszym priorytetem.