Szkolenia i wdrożenia systemu Aretics T7 (CMMS)

Zwiększaj swoją wiedzę z profesjonalistami

 

Wdrożenie systemu Aretics

Oferujemy standardowe pakiety wdrożeń systemu Aretics. Każdy z pakietów zawiera wdrożenie systemu, jego konfigurację oraz szkolenie dla użytkowników. Naszym głównym celem jest satysfakcja klienta, dlatego jesteśmy w stanie także dostosować sposób wdrożenia do potrzeb klienta.

Wdrożenie testowe systemu Aretics

Wiemy jak ważną decyzją jest wdrożenie systemu CMMS, dlatego oferujemy naszym klientom wdrożenia testowe. W trakcie wdrożenia testowego tworzymy strukturę części zakładu w Aretics, importujemy stany magazynowe oraz robimy zdjęcia i dodajemy je do systemu Aretics. Ponadto instalujemy i konfigurujemy system oraz szkolimy użytkowników. Klient otrzymuje w pełni funkcjonalną wersję Aretics, której może używać przez określony czas (np. 3 miesiące). W tym okresie można sprawdzić jakość produktu Aretics oraz zobaczyć jak bardzo Aretics ułatwia pracę działu utrzymania ruchu. A wszystko to bez ryzyka, klient ponosi tylko koszt wdrożenia testowego. Oczywiście po okresie testowym istnieje możliwość zakupu systemu, żadne wprowadzone dane do systemu Aretics nie są tracone i nie jest wymagana żadna dodatkowa konfiguracja.

Szkolenia dla użytkowników systemu Aretics

Po zakupie systemu Aretics oferujemy naszym klientom pełną opiekę: od telefonicznego wsparcia technicznego po dodatkowe szkolenia dla użytkowników systemu.

Celem szkoleń jest poznanie obsługi systemu Aretics T7 oraz ustalenie wydajnych procedur pracy, dostosowanych do specyfiki pracy działu UR w przedsiębiorstwie. Aby jeszcze efektywniej przekazać wiedzę, tematyka szkoleń została podzielona na cztery poziomy kierowane do różnych grup użytkowników.

Poziomy szkoleń:

  1. Szkolenia dla Operatorów (pracownicy na hali)
  2. Szkolenia dla pracowników działu Utrzymania Ruchu( mechanicy, elektrycy itp.)
  3. Szkolenia dla kadry kierowniczej
  4. Szkolenie dla administratorów systemu

Odpowiednie przeszkolenie wszystkich grup użytkowników usprawnia i przyśpiesza pracę z aplikacjami Aretics™ Maintenance i Aretics™ Injector, przyczynia się także do podniesienia jakości danych, którymi zasilany jest system oraz umożliwia późniejsze samodzielne dostosowywanie elastycznych procedur i funkcjonalności systemu do potrzeb przedsiębiorstwa.