Szkolenia i wdrożenia systemu MaintMaster (CMMS)

Zwiększaj swoją wiedzę z profesjonalistami

 

Wdrożenie systemu MaintMaster

Oferujemy standardowe pakiety wdrożeń systemu MaintMaster. Każdy z pakietów zawiera wdrożenie systemu, jego konfigurację oraz szkolenie dla użytkowników. Naszym głównym celem jest satysfakcja klienta, dlatego jesteśmy w stanie także dostosować sposób wdrożenia do potrzeb klienta.

Wdrożenie testowe systemu MaintMaster

Wiemy jak ważną decyzją jest wdrożenie systemu CMMS, dlatego oferujemy naszym klientom wdrożenia testowe. W trakcie wdrożenia testowego tworzymy strukturę części zakładu w MaintMaster, importujemy stany magazynowe oraz robimy zdjęcia i dodajemy je do systemu MaintMaster. Ponadto instalujemy i konfigurujemy system oraz szkolimy użytkowników. Klient otrzymuje w pełni funkcjonalną wersję MaintMaster, której może używać przez określony czas (np. 3 miesiące). W tym okresie można sprawdzić jakość produktu MaintMaster oraz zobaczyć jak bardzo MaintMaster ułatwia pracę działu utrzymania ruchu. A wszystko to bez ryzyka, klient ponosi tylko koszt wdrożenia testowego. Oczywiście po okresie testowym istnieje możliwość zakupu systemu, żadne wprowadzone dane do systemu MaintMaster nie są tracone i nie jest wymagana żadna dodatkowa konfiguracja.

Szkolenia dla użytkowników systemu MainMaster

Po zakupie systemu MaintMaster oferujemy naszym klientom pełną opiekę: od telefonicznego wsparcia technicznego po dodatkowe szkolenia dla użytkowników systemu.

Celem szkoleń jest poznanie obsługi systemu MaintMaster oraz ustalenie wydajnych procedur pracy, dostosowanych do specyfiki pracy działu UR w przedsiębiorstwie. Aby jeszcze efektywniej przekazać wiedzę, tematyka szkoleń została podzielona na trzy poziomy kierowane do różnych grup użytkowników.

Poziomy szkoleń:

  1. Szkolenia dla Operatorów (pracownicy na hali)
  2. Szkolenia dla pracowników działu Utrzymania Ruchu( mechanicy, elektrycy itp.)
  3. Szkolenia dla kadry kierowniczej

Odpowiednie przeszkolenie wszystkich grup użytkowników usprawnia i przyśpiesza pracę z aplikacjami MaintMaster i MaintMaster Shortcut, przyczynia się także do podniesienia jakości danych, którymi zasilany jest system oraz umożliwia późniejsze samodzielne dostosowywanie elastycznych procedur i funkcjonalności systemu do potrzeb przedsiębiorstwa.